Polish Women's Network UK to społeczność Polek mieszkających w Wielkiej Brytanii. 

Naszą misją jest wzmacnianie pozycji Polek w Wielkiej Brytanii poprzez networking oraz szeroko rozumiane wsparcie i rozwój. 

Kim jesteśmy?

Polish Women's Network UK (PWN) to grupa dla Polek w Wielkiej Brytanii, której członkinie mogą zaoferować sobie nawzajem wsparcie, mentoring oraz szerzenie wiedzy z zakresu kształcenia, prawa pracy, HR, project management bądź innych aspektów z życia i zatrudnienia na Wyspach. PWN UK to grupa wzajemnego wsparcia dla rozwoju zawodowego i osobistego!

Chcemy, aby było to miejsce, gdzie można rozwijać zainteresowania, dzielić się pomysłami czy rozwiązywać problemy związane z karierą, a także aby była to strefa dla wszystkich tych kobiet, które potrzebują odpowiedniego miejsca, aby móc coś zmienić lub podzielić się doświadczeniem i zainspirować inne.

Jesteśmy otwarte na spostrzeżenia i pomysły na przyszłość.

Warsztaty i spotkania

W Polish Women's Network UK (PWN) prężnie działamy od 2021 roku organizując spotkania networkingowe, warsztaty i szkolenia z wielu dziedzin, aby pomóc członkiniom rozwijać umiejętności i wiedzę. Zapewniamy możliwości nawiązywania kontaktów za pośrednictwem naszych wydarzeń i platform internetowych (Facebook i LinkedIn), gdzie członkinie mogą łączyć się ze sobą i dzielić się doświadczeniami i wiedzą. Wejściówki na nasze wydarzenia są dostępnie bezpłatnie na https://pwnuk.eventbrite.com 

Najbliższe wydarzenia: 

Dzień Matki i Niematki 

25 maja 2024, sobota, od godz. 14:00 

Polski Ośrodek Lewisham, 8 Waldram Pk Rd, SE23 2PN 


Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety na obchody Dnia Matki i Niematki. 

Będziemy razem świętować radości w życiu kobiet, niezależnie od tego, jak ułożyły się ich-nasze ścieżki.

Przyjdźcie, przynieście coś dobrego do dzielenia się z innymi, przyprowadźcie koleżanki, siostry i sąsiadki. 

W zamian otrzymacie chwilę oddechu od codzienności, dawkę serdeczności i pozytywnej energii!


Wstęp, jak zawsze, wolny 


Więcej szczegółów na https://www.facebook.com/events/447216291101663 


Serdecznie zapraszamy na spotkanie!


Szczegóły kolejnego wydarzenia już wkrótce - zarezerwuj termin 27 czerwca już dziś!


PS Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich naszych wydarzeniach, dopisz się do listy mailingowej na dole strony :) 


Wybrane szkolenia i warsztaty: 

Jak do nas dołączyć?

Zapraszamy do śledzenia nas na Linkedin i na Facebooku, a także dołączenia do grupy fejsbukowej - bezpiecznej przestrzeni zarezerwowanej dla żeńskiej części Polonii. To w grupie można porozmawiać na każdy temat czy zadać pytanie, nie obawiając się o pochopne oceny czy krytykę. Linki poniżej. 

Jak do nas dojechać?

Siedziba Polish Women's Network:

Lewisham Polish Centre 

(Polski Osrodek w Lewisham) 

8 Waldram Park Rd, London SE23 2PN 

Stacja Forest Hill jest obsługiwana przez London Overground, Thameslink i Southern, z bezpośrednimi pociągami między innymi do Victorii, London Bridge, Canada Water, Croydon, Whitechapel i Clapham Junction. 

Lewisham Polish Centre znajduje się kilka minut spacerem od stacji. W pobliżu kursuje też wiele autobusów, miedzy innymi 122, 176, 185, 197 i 356.

Jak wspomóc PWN?

Jeśli chcesz wspomóc Polish Women's Network w organizacji kolejnych warsztatów i spotkań, zapraszamy na PayPal (QR code) lub na konto NatWest poniżej:

Polish Women s Network 

Nr konta: 10172130

Sort code: 60-08-62


Dziękujemy za wszelkie wsparcie! 

Mailing List

Dołącz do naszej listy mailingowej, a będziemy informować Cię o wszystkich zbliżających się wydarzeniach. Obiecujemy nie spamować! 

Polish Women's Network logo